Saulėto oranžinio traukinio kelionė

Dėkojame Pažagienių mokyklos-darželio vaikams, tėveliams ir seneliams, kad prisidėjote prie ekologinio-socialinio švietimo projekto „Saulėto oranžinio traukinio kelionė“. Iš moliūgų, užaugintų per vasarą su rūpesčiu ir meile kartu su vaikais, sukūrėme „Saulėtas moliūgų linksmukes – gyvatėles“. Moliūgų tiek daug užderėjo, kad užteko net dviems moliūgų „linksmukėms“, kurios puošė įstaigos pietinį ir šiaurinį įėjimus. Ryte ateinantiems ir popietų išeinantiems dalino šypsenas, skleidė gerą nuotaiką, draugiškai patarė ir siūlė naujų idėjų veiklai.
Pasidžiaugę paroda, didesnę dalį jos išvežėme į Panevėžio gamtos mokyklą ten gyvenantiems žvėreliams. Mažesnę dalį moliūgų pasilikome tam, kad pasitelkę mokinių pagalbą, pasigamintume moliūgų žibintus  ir lapkričio 11 dieną, Šv. Martyno vardo dieną, dar vadinamą žibintų arba šviesos diena, ant įstaigos palangių uždegtume žvakutę kaip šviesos, vilties ir gėrio simbolį.
Dar planuojame kepti ir moliūgų pyragus, juk moliūgas labai naudinga ir maistinga daržovė.