Išvyka į Šiaurinę biblioteką

Spalio pradžioje Priešmokyklinės grupės vaikai vyko į Panevėžio miesto Šiaurinę biblioteką. Sveikatos projekto edukaciją ikimokyklinio amžiaus vaikams. „Riedėk riedėk, obuoliuk“. Vaikai sužinojo daugiau apie obuolius ir jų naudą sveikatai. Kad organizmui sveikiausi yra lietuviški vaisiai, o populiariausi iš jų – obuoliai. Klausėsi pasakos apie obuolių šeimyną, kartu skaitė eilėraščius, minė mįsles, išmoko nuotaikingą skaičiuotę, žaidė žaidimus, rungtyniavo estafetėse, vaišinosi šviežiais ar džiovintais obuoliais.
Į biblioteką vaikai vyko su dovanomis – savo rankutėmis pagamintais skirtukais knygoms, kurie buvo kuriami dalyvaujant Respublikinio ikimokyklinio amžiaus vaikų socialiniame – meniniame projekte ,,Skirtukas knygai“.