Rugsėjo pirmoji ,,Rudenėjančiu taku“

Rugsėjo 1-ąją Pažagienių mokykloje-darželyje pradėjome giedodami ,,Tautišką giesmę“. Direktorė pasveikino mokyklos bendruomenę ir į sceną pakvietė jauniausius mokyklos mokinius. Ketvirtokams teko svarbi misija – įsegė pirmokams mokyklos ženkliukus kaip įprasminimo atributą. Trečiokai padainavo ,,Bičiulių himną“ tvirtindami, kad nori įveikti raidžių jūrą, draugauti su skaičiais, nupiešti saulę ir pažinti margą, nuostabų pasaulį. Antrokai sakė, kad greitai prabėgo vasara ir jie gerokai ūgtelėjo, todėl panoro pasimatuoti ūgį su savo mokytoja.

Kaip gera, kad erdvioje salėje pamatėme kiekvieną mokinį ir išgirdome vieni kitus. Smagu, kad visi susirinkę galėjo sudalyvauti ,,Vilties“ šokio repeticijoje. Judėdami vienu ritmu, pajutome šventinę nuotaiką ir drauge įžengėme į Mokslo ir žinių dieną. Vaikų laukė siurprizas – Pepės ,,Burbulų ir balionų fiesta“, judrūs žaidimai, šokiai, dovanos. Po linksmybių kieme, mokytojos pakvietė savo auklėtinius į pirmą pamoką klasėje.

Su rugsėjo pirmąja – ATRASK IR ŽENK SAVUOJU KELIU…