Kovo 11-oji – Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo dienos šventė

Šiandien visi kartu šventėme šventę, atvėrusią valstybei vartus į laisvę ir nepriklausomybę – tai kovo 11-oji – Lietuvos valstybės nepriklausomybės atkūrimo diena. Šių dienų kontekste, ši šventė tapo dar svarbesnė ir prasmingesnė.

Ta proga mokykla-darželis aidėjo nuo šurmulio, pučiamųjų instrumentų gaudesio ir žavių merginų šokių. Atvykę svečiai, tai mūsų kaimynai – Šilagalio kultūros centro orkestras „Sklepučini“ kartu su Jotainių šokių grupe „Salida“.  Svečiai mus pradžiugino nuostabiais kūriniais, žavėjo muzikantai profesionalumu, pasigrožėjome energija ir jaunyste trykštančiais šokiais.  Smagu buvo susitikti mūsų mokyklos buvusius auklėtinius, kurie šiandien atvyko, kaip muzikantai, grojantys orkestre.

Ačiū kolektyvams už padovanotą puikią nuotaiką, už kaimynišką, jaukų ir šiltą bendradarbiavimą.