MARGUČIŲ VARŽYTUVĖS

Trečiokai dalyvavo „Vaikų Velykėlėse 2022“. Reikėjo išmarginti pasirinkto dydžio kiaušinį – nupieštą, nulipdytą ar sukurtą iš gamtoje randamų medžiagų. Darbo nuotrauką su autoriumi išsiuntėme nurodytu adresu. Visi mūsų margučių kūrėjai sulaukė kvietimo pasiimti apdovanojimą. Tai labdaros paramos fondo ,,Švieskime vaikus“ knygos, kurias VŠĮ Debesų kiemas išdalino jauniesiems menininkams.

Pirmą dieną po pavasario atostogų vyko integruotos pamokos. Mokiniai rašė pasakojimą apie šv. Velykų papročius, domėjosi, kaip bendraklasiai margino kiaušinius. Surengėme margučių varžytuves. Rinkome ryškiausią, tradiciškiausią, lietuviškiausią margutį. Linksma buvo ridenti ir mušti kiaušinius. Kiekvienas norėjo, kad jo margutis būtų taikliausias ir tvirčiausias. Kartu su ketvirtokais rungtyniavome linksmosiose velykinėse estafetėse. Laimėjo tie, kurie buvo vikrūs, išradingi ir draugiški.