Lietuvos mažųjų žaidynių II etapas

Užbaigę virtualų pirmąjį Lietuvos mažųjų žaidynių etapą, kurį sudarė aštuoni nuotolinio fizinio ugdymo užsiėmimai, sėkmingai startavome į II etapą. Surengėme mažųjų žaidynių festivalį savo įstaigoje ir sulaukėme svečių iš Panevėžio r. Smilgių l/d.

Mažieji džiaugėsi galėdami kartu mankštintis, varžytis įdomiose estafečių rungtyse, kartu atlikti užduotis, bėgioti, įveikti kliūtis, šokuoti maišuose, žolės riedulio lazda varyti kamuoliuką, nešti šaukšte margutį ir žaisti žaidimus lavinančius įvairius judesius.

„Lietuvos mažųjų žaidynėse“ svarbiausia yra taisyklingas vaikų fizinis ugdymas ir olimpinių vertybių, tokių kaip draugystė, tobulėjimas ir pagarba, diegimas.

Projektą globoja pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė.

Lietuvos mažųjų žaidynes jau aštuntus metus organizuoja Lietuvos tautinis olimpinis komitetas ir Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija.