Draugystės ir tylos pilis

Šiandien antros klasės mokiniai rytmetį pradėjo statydami „Draugystės ir tylos pilis“. Vaikams užduotis iš pradžių pasirodė sunkiai įveikiama, nes ją reikėjo atlikti porose su draugu trumpai pasitarus, bet nesikalbant, t.y. tyloje. Taip pat reikėjo pasiskirstyti pilies „statybos” darbus: kas kirps, kas klijuos, nes vieną darbą buvo galima atlikti tik vienam vaikui. Trumpai pasitarę, vaikai kibo į darbus. Kurdami pilis mokiniai atrado įvairių bendravimo būdų – kas susirašinėjo, kas bendravo gestais, o kas bandė perskaityti iš lūpų.  Mokiniai mokėsi planuoti laiką, bendradarbiauti, derinti tarpusavio veiksmus, lavino kantrybę, gebėjimą tartis. Visoms poroms puikiai sekėsi atlikti užduotį – pastatyti „Draugystės ir tylos pilį“.