Akcija ,,Be patyčių“

     ,,Vaikų linija“ 2022 m. kovo mėnesį skelbė Sąmoningumo didinimo mėnesiu BE PATYČIŲ ir kvietė visuomenę spręsti patyčių problemą. Panevėžio rajono pedagoginė psichologinė tarnyba su Panevėžio rajono socialinių pedagogų metodiniu būreliu siūlė švietimo įstaigoms dalyvauti įvairiose veiklose. Akcijos idėja – būti neabejingiems patyčių problemoms mokyklose, skatinti pagarbius ir draugiškus vaikų bei suaugusiųjų santykius.

     Mūsų mokyklos-darželio trečiokai ir ketvirtokai vyko į KC ,,Garsą“. Ten žiūrėjo filmą ,,Roka keičia pasaulį“ ir dalyvavo edukaciniame užsiėmime. Sužinojo, kad draugystė – tai nepaprastas, kupinas atradimų patyrimas, kuris padeda mums augti, pažinti pasaulį, atskleisti save. Draugais tampama todėl, kad gera kartu leisti laiką, galima pasidalinti paslaptimis, patirtimi ir patarimais, įgyvendinti įvairiausius sumanymus ir nuveikti daugybę šaunių dalykų.

     1–2 klasių mokiniai kūrė darbus ,,Draugystės pieva“, o vyresnieji iliustravo patarles apie draugiškumą ir siuntė ,,Žinutę draugui“.

     Gyvenk su žmonėmis taip, kad tavo draugai netaptų priešais, o priešai taptų draugais.              

                                                                                                                                        (Heraklitas)