Mokytis kartu su kitais labai smagu!

Balandžio 7 d. Piniavos mokykloje-darželyje įvyko ilgai lauktas susitikimas su Pažagienių mokyklos-darželio 3 ir 4 klasių mokiniais. Tikslas – vykdyti 4K modelio veiklas „Aš su kitais“ srityje.
Susitikimas prasidėjo nuo šilto direktorės pasveikinimo ir palinkėjimo ne tik smagiai praleisti laiką, bet vaikščiojant mokyklos koridoriais surasti, kuo panašios ir kuo skiriasi dvi mokyklos. Vaikai skirtumų daug nerado, tačiau laiką praleido tikrai smagiai. Pirmiausia nuotaikingai ir kūrybiškai atliko piratų mankštą. Apšilę žaidė mėgstamiausią vaikų žaidimą „Kvadratą“. Laimėjo draugystė. Buvo smagu, kai vaikai vieni kitiems sakė komplimentus. Pasportavę mokiniai susirinko į klases. Čia laukė tikras protų mūšis – „60 klausimų apie Lietuvą“. Vaikams teko pabūti istorijos sekliais, „pavaikščioti“ gamtos takais ir takeliais, paklausyti muzikytės, parinkti lietuviškus žodžius, įvardinti skirtingus lietuviškus patiekalus ir minti mįsles. Mokiniai pasiskirstė į komandas, linksmai kūrė pavadinimus, draugiškai tardamiesi bendravo ir bendradarbiavo.
Dalyvaudami veiklose vaikai mokėsi geriau pažinti kitus, ugdėsi bendravimo įgūdžius, drauge su kitais bendradarbiavo siekdami ne tik asmeninių, bet ir komandinių tikslų.
Nuoširdžiai dėkojame mokytojoms Dianai, Vaidai šiltą bendravimą ir bendradarbiavimą.
4K koordinatorė Vilma