Meninio skaitymo konkurso „Ant žodžio sparnų“ nugalėtojai

Balandžio 20 dieną mokykloje-darželyje vyko jau tradicija tapęs 1–4 klasių meninio skaitymo konkursas. Šiais metais pasirodė net 24 mokiniai, kurie deklamavo eilėraščius, skaitė ištraukas iš prozos kūrinių. Po renginio komisija iš šaunaus būrio skaitovų išrinko 2 didžiausią įspūdį palikusias dalyves, kurios gegužės 10 d. pasirodys Panevėžio rajono pradinių klasių mokinių meninio skaitymo konkurse.

Džiugu pranešti, kad mūsų mokyklą-darželį atstovaus 2 klasės mokinė Kotryna Viksvaitė ir 4 klasės mokinė Akvilina Stanytė.  

Ruošiantis meninio skaitymo konkursui, visi pradinukai dailyraščiu nurašė pasirinkto kūrinio ištrauką ir ją iliustravo. Iš kiekvienos klasės buvo išrinktas dailiausio rašto ir gražiausios iliustracijos autorius. Už gražiausią iliustraciją diplomą gavo 1 kl. mokinys Dovydas, 2 kl. mokinė Kotryna, 3 kl. mokinė Greta ir 4 kl. mokinys Aidenas. Diplomas už dailiausią raštą – pirmokui Jordanui, antrokei Austėjai, trečiokui Adrian ir ketvirtokei Dainorai.

Dėkojame skaitovams už meniškai pasakytą žodį, šypsenas, gerą nuotaiką, o jų šauniems mokytojams ir tėveliams – už pagalbą ruošiant vaikus konkursui.

 Nuoširdūs sveikinimai dalyviams ir sėkmės Kotrynai, Akvilinai!