Pasaulinė gyvūnijos diena

tumblr_ndg4s2ntvY1rzgxsbo1_500Šv. Pranciškų krikščionys laiko gyvūnų globėju, todėl spalio 4 d. minime Pasaulinę gyvūnijos dieną.
Šią dieną skatinama susimąstyti apie gyvūnijos apsaugą, gyvūnų teises ir priežiūrą. Kaip ir kiekvienais metais Pažagienių mokyklos-darželio bendruomenė paminėjo Pasaulinę gyvūnijos dieną.
Ta proga pakvietėme veterinarinės pagalbos gydytojus B. Litvinienę ir E. Litviną. Veterinarai supažindino mokinius su gyvūnų priežiūra, skiepų būtinybe, atsakė į gausius gyvūnų mylėtojų klausimus. Vėliau gydytojai leido apžiūrėti veterinarinės pagalbos automobilį. Paaiškino, kokios procedūros yra atliekamos, nuo kokių susirgimų gydomi augintiniai. Mokiniai labai nustebo, kai sužinojo, jog ir gyvūnams yra teikiamos stomatologinės paslaugos.
​Po šio renginio visi mokiniai piešė savo arba svajonių augintinius ir surengė parodėlę. Toks bendravimas netradicinėje aplinkoje pagilino mokinių žinias apie humanišką elgesį su gyvūnais.