Rudeninis paveikslas

paroda_tinkl_3 paroda_tinkl_2 paroda_tinkl_1Besidžiaugdami rudens paskleista įvairių spalvų palete nusprendėme pakviesti vaikus ir tėvelius sukurti ,,Rudeninį paveikslą“.
Visą savaitę tėveliai kartu su vaikučiais kūrė iš lapų, džiovintų augalų ir gamtinės medžiagos įvairiausias rudenines puokštes, kompozicijas. Įstaiga  pasipuošė įvairiaspalviais parodėlės eksponatais. Vaikai ir jų tėveliai, darydami įvairius darbelius  nustebino visus savo išradingumu, kūrybiškumu, meniškumu. Parodėlė pritraukė daug lankytojų, kurie džiaugėsi, kad kiekvienas darbelis savaip gražus ir įdomus.

Dėkojame vaikučiams ir jų tėveliams už kūrybiškus darbelius, o tuos, kas dar nematė, kviečiame pasigrožėti, ekspozicija –  I įstaigos aukšte prie meninio ugdymo salės.