Pirmokų krikštynos

DSCF4977tinkl DSCF4983tinkl DSCF4999tinklLapkričio 21 d. vyriausi Pažagienių mokyklos-darželio mokiniai pavirto triukšmingais piratais ir išmintingomis fėjomis. Mokytojų Ramutės ir Vaidos padedami, ketvirtokai ruošėsi pirmokų krikštynoms: mokėsi dainų ir šokių, gamino krikšto rūbus.
Fėjos pakvietė mažuosius mokinukus į laivą, kuriuo plaukė pas Mokslų karalienę. Pirmokai su piratais varžėsi, kurie geriau atliks skaitymo, skaičiavimo, piešimo užduotis. Varžytuves stebėjo į salę susirinkę antrokai, trečiokai, pedagogai ir mokinių tėveliai. Žiūrovai vienbalsiai nusprendė, kad pirmokai lengvai įveikė visas užduotis. Mokyklos-darželio pavaduotoja Ingrida Šarachovienė pritarė žiuri komisijai ir įteikė pirmokams raštą, kuriuo patvirtino, kad nuo 2014-11-21 dienos pirmokai priimami į mokinių būrį. Šie, gavę trečiokų gamintus katinėlius, o nuo ketvirtokų – protinguosius galvakojus, padainavo linksmą dainelę. Jų mokytoja Silva pavaišino savo auklėtinius saldumynais ir pranešė džiugią naujieną:
– Pirmokai ne tik gudresni už piratus, bet ir pastabesni. Jie surado ,,saldų lobį“ ir nori įteikti ketvirtokams už krikštynų ceremoniją.
Ačiū ketvirtokams už nuotaikingą renginį. Jūs – puikūs artistai! Norime padėkoti tėveliams už išmonę. Gražiai papuošėte savo vaikus!