„Linksmoji Einšteino laboratorija“

tinkl_DSCF5012Gruodžio 9 d. 3-4 klasių mokiniai turėjo puikią galimybę sudalyvauti fizikos genijaus Alberto Einšteino laboratorijoje.
Sužinojome daug įdomių dalykų apie mus supantį pasaulį – kaip žmonės apsigyveno Žemėje, kaip suprato, kad ji yra apvali, kodėl būna skirtingi metų laikai, kodėl Žemė „nenukrenta“ iš kosmoso.
Nukreipėme žvilgsnį ir į pačias mažiausias daleles – atomus, paprastų pavyzdžių dėka įsitikinome, kad Žemė traukia kūnus vienoda jėga.
Edukacinis naujojo cirko spektaklis „Linksmoji Einšteino laboratorija“ labiausiai sužavėjo tuos, kurie domisi supančiu pasauliu, jo dėsniais bei reiškiniais.
Po šio spektaklio mokiniai įtvirtino žinias spręsdami kryžiažodį, aptarė, kas spektaklyje patiko, o kas – ne.