Žiemos pramogos – mažiausiems

tinkl_SAM_0853 tinkl_SAM_0848 tinkl_SAM_0844 tinkl_SAM_0843 tinkl_SAM_0842Įsibėgėjusi žiema, pukšėdama, dosniai žerdama sniegą, atnešė žiemai džiaugsmus ir pramogas  ikimokyklinio bei priešmokyklinio ugdymo grupių vaikams.
Auklėtoja  V. Yčienė iš anksto kiemą paruošė pramogai: prismaigstė spalvotų vėliavėlių, išnešė sniego kastuvus, „paslaptingą“ dėžę, rogutes.
Vaikai spėliojo, kas slepiasi dėžėje, o auklėtojai išėmus įvairius seniams besmegeniams priklausančius daiktus, ėmėsi darbo. Vaikai voliojo sniego kamuolius, lipdė sniego senius, juos puošė, rengė. Vaikams daug džiaugsmo suteikė lenktynės rogutėmis, sniego gniūžčių mėtymas į taikinį.
Žiemos pramoga liko nuspalvinta vaikišku džiaugsmu, skaidriomis emocijomis, o kiemas išmargintas vaikiškomis pėdutėmis.