Futboliukas

tinkl_futboliukas tinkl_DSCF5081 tinkl_DSCF5078 tinkl_DSCF5066                                                                                                                                              Pažagienių mokyklos-darželio priešmokyklinukai jau antrus metus dalyvauja atvirame Panevėžio rajono Ramygalos gimnazijos „futboliuko” turnyre UAB  „Vytėja” taurei laimėti.
Šiais metais mes nuvažiavome suformavę dvi komandas: „Pelėdžiukų“ ir „Voveriukų“. Kartu važiavo ir šaunūs sirgaliai – grupės draugai. Džiaugiamės galėję sudalyvauti varžybose, kartu pasportuoti su vaikais iš kitų darželių ir mokyklų. Teko varžytis ir su pirmokais, ir su futbolo būrelį lankančiais vaikais iš Vilainių. Vaikams tai buvo tikrai nemenkas iššūkis. Mes turėjome galimybę išbandyti savo jėgas, pajusti, ką reiškia žaisti komandoje, būti vieningiems, tuo pačiu ir pasižiūrėti, kaip kiti žaidžia, pasimokyti iš jų. Netrūko azarto, teigiamų emocijų ir mūsų palaikymo komandai – sirgaliams. Visi vieningai ir garsiai skandavo „pe-lė-džiu-kai“, „vo-ve-riu-kai“.
Didžiuojamės garbingai užėmę  4 vietą. Auklėtojos Vida Plonienė ir Ingrida Šarachovienė vaikus apdovanojo diplomais už šaunų dalyvavimą. Grįžome namo laimingi, pasitikintys savimi ir  kupini nepakartojamų  įspūdžių.