Šventė ,,Gėlė – mamai“

tinklapiui_DSCF5233 tinklapiui DSCN1654 tinklapiui DSCN1634 tinklapiui DSCN1627
Kažkur toli, o gal čia pat, yra šalis. Tokia graži, miela.
Tenai gyvena pasaka ir netgi ne viena.
Ten pamotė su Sigute. Tenai pikčiurna vilkas.
Tenai iš baimės patvory vis dreba kiškis pilkas.
Tokiais žodžiais gegužės 5 d. pradinių klasių mokytojos Rita, Diana, Silva ir Vaida kreipėsi į susirinkusias mamas, močiutes. Dramos būrelį lankantys vaikai pakvietė jas į pasaką ,,Gėlė – mamai“ pagal E. Mieželaičio kūrinį ,,Zuikis puikis“. Tą dieną šoko, dainavo, deklamavo ir vaidino Pažagienių mokiniai.
Pirmokai, padedant mokytojai Silvai, jau abėcėlę išmoko. Mokytoja Ramutė antrokus, trečiokus ir ketvirtokus gražių dainų pamokė. Skambėjo vadovės Kristinos ,,Do-re-mi“ būrelio vaikų atliekamos dainos. Garsių plojimų sulaukė vadovės Rasutės paruošti šokėjai.
Direktorė Vilma džiaugėsi tokiais šauniais mokyklos mokiniais ir dėkojo mamoms už tai, kad savo didžiausią turtą ir vertybę, savo vaikus, patiki Pažagienių mokyklos mokytojų rūpesčiui ir ugdymui. Taip pat dėkojo mokytojoms už profesionalumą, atsidavimą ir meilę, padedant vaikams augti dorais, būti laimingais, mylėti save ir kitus.
Ketvirtokai po šventės savo mamas kava, arbata pavaišino ir deklamavo eilėraščius, kuriuos patys sukūrė