Paminėjome Žemės dieną

DSCN2735 DSCN2734 DSCN2732 DSCN2729Kovo 20-ąją visame pasaulyje minima Žemės diena.
Mūsų mokyklos mokiniai šiai dienai pradėjo ruoštis jau prieš keletą mėnesių. Jie ne tik atsakingai rūšiavo atliekas, bet ir rinko plastikinius kamštelius, kuriuos panaudojo Velykinių margučių gamybai.
Šiandien visi susirinkome į viktoriną. Antros klasės mokiniai paruošė savo draugams nelengvas užduotis. Komandoms reikėjo sukurti gamtosauginį šūkį, minti mįsles apie gamtą, atpažinti miško augalus ir paukščius.
Antrokai Ugnė, Giedrė ir Tajus vaizdžiai papasakojo kodėl Žemei reikalinga mūsų pagalba ir atsakingas požiūris.
Viktorinos pabaigoje vaikai susikaupę žiūrėjo filmą ,,Žemė – mūsų planeta".
Dėkojame visiems mokiniams ir mokytojoms už aktyvumą renkant plastikinius kamštelius, už norą ir pastangas gražinant, keičiant ir švarinant mus supančią aplinką.
Nuoširdus ačiū visiems mokyklos-darželio darbuotojams už pagalbą ruošiantis šiam renginiui.