Projektas „Lietuvos pilys“

Šiandien „Išminčių klubo“ nariai, 2 ir 3 klasių mokiniai rinkosi į netradicinį užsiėmimą. Jie stebėjo trečiokų sukurtų projektų „Lietuvos pilys“ pristatymą.
Mokiniai buvo supažindinti su Kauno, Gedimino ir Trakų pilimis. Vaikai demonstravo savo padarytas pateiktis, pasakojo pilių atsiradimo ir gyvavimo istorijas. Iš nuotraukų buvo matyti kaip laikas pakeitė šiuos istorinius pastatus.
Ugnė pasakojo apie Gedimino pilies atsiradimo istoriją. Joris sudomino Kauno pilies legenda. Nojus papasakojo ir pademonstravo ką įdomaus matė pats kartu su tėveliais apsilankęs Trakų pilyje.
Peržiūrėjus vaikų kurtus darbus, visi dalyviai įsitraukė į kūrybinę veiklą.
Trys komandos turėjo „pastatyti“ savo pilis. Statė taip, kaip senovėje: sukonstravo pakeliamuosius tiltus, atsarginius išėjimus iš pilies, iškėlė daug žvalgybinių bokštelių, kuriuose linksmai plevėsavo vėliavėlės.
Renginys praturtino vaikų istorines žinias, sutelkė kolektyviniam darbui, suteikė malonių kūrybinių akimirkų.
Ačiū visiems, kurie atsakingai ruošė pristatymus, įdėmiai juos išklausė ir žinias pritaikė savo kūrybinėje veikloje.