Auk, kad augintum!

Panevėžio rajono savivaldybės  biudžeto lėšomis vykdomas  Švietimo centro suaugusiųjų mokymosi projektas  „Auk, kad augintum“  šį rudenį suteikė Pažagienių mokyklos-darželio tėvų grupei  nemokamą dalyvavimą  STEP programoje (dalyviai įsigijo tikTėvų knygą, kuri yra kaip metodinė priemonė ir dienoraštis programos įgyvendinimui).

Tai yra antroji STEP tėvų grupė Pažagieniuose, pirmoji  lankė STEP programą  2016 m. rudenį. Dėl mokyklos-darželio administracijos pastangų aktyviai ieškant finansavimo, Pažagienių tėvams pasisekė, kad mokymai vyksta arti jų namų, jų vaikų lankomoje mokykloje ir nemokamai.

Mokyklos administracija įžvelgia didžiulę prasmę padėti  tėvams stiprinti savo tėvystės įgūdžius ir ieškojo galimybių organizuoti  ilgalaikius ir patikimus mokymus tėvams.  Pastangos nenuėjo perniek ir šiais metais, jau treti metai iš eilės,  Pažagienių mokykloje-darželyje vyksta tėvams nemokami, projektinį finansavimą gavę, psichologų ir švietimo specialistų vedami mokymai, kurie padeda tėvams suprasti savo vaikų poreikius, stiprinti vaikų prigimtines galias, susitarti dėl ribų ir išmintingo drausminimo, rasti atsakymus į kai kurias problemines situacijas.

Ypatingai esame dėkingi  Pozityvaus auklėjimo konsultantų asociacijai (PAKA) ir jos konsultantei, atestuotai STEP programos vadovei Almai Pupštienei už jos atsakingą ir nuoširdų darbą jau antrus metus  vedant tėvams mokymus  Pažagienių mokykloje-darželyje, savanoriškai  konsultuojant mokytojus  ir mokymų dalyvius net ir po mokymų.

Tik bendromis pastangomis galime padėti vaikams užaugti laimingais.