Ruošiamės Lietuvos 100 metų jubiliejui

Tik keletas dienų liko, kai Lietuvos Respublika švęs savo 100 metų jubiliejų. Minint šią gražią datą, Pažagienių pradinukai puošia savo klases, koridorių ir langus. Medžių šakose supasi geltoni, žali ir raudoni paukštukai. Koridoriuje – pelėdžiukai, savo sparneliuose laikantys trispalvę vėliavėlę. Kiekvienoje klasėje –  puokštės ir dailūs karpiniai.
100 gražiausių žodžių Lietuvai
Kuo atsakingiau ruošiesi bet kokiai šventei, tuo ji smagesnė tampa. Mokiniai, stiprindami pilietinį sąmoningumą ir patriotiškumą, puoselėdami savo kalbą ir jos savitumą, atliko kūrybinį darbą – ant ąžuolo lapo užrašė vieną žodį, skiriamą Lietuvai. Šie darbeliai išsiųsti į Respublikinę vaikų kūrybinių darbų parodą „100 GRAŽIAUSIŲ ŽODŽIŲ LIETUVAI“.
Po parodos jie bus susegti į knygą, o ekspoziciją publikuos virtualioje aplinkoje adresu www.sptsilute.lt
Aš myliu Lietuvą
Net trijų savaičių prireikė trečiokams, kol sukūrė piešinius Šalies pradinių klasių mokinių parodai-konkursui ,,AŠ MYLIU LIETUVĄ“. Tokiu būdu mokiniai skatinami paminėti vasario 16-ąją – Lietuvos valstybės atkūrimo dieną. Ugdo patriotiškumą, meilę savo tėvynei. Šių darbų autoriai atrado meninės saviraiškos būdus, tobulino kūrybinius gebėjimus:  Anetos  – „Prie upelio“, Ignės – „Trobelė“, Evelinos – „Gandrai pievoje“, Nojaus – „Žieduose dūzgia bitelės“, Roko – „Saulėlydis“. Paroda veiks nuo vasario 9 d. iki kovo 16 d.
Nugalėtojų vardai ir pavardės bus paskelbti Vilniaus r. Rukainių gimnazijos svetainėje www.rukainiai.vilniausr.lm.lt