Piemenėlių žaidimai

Balandžio 16 d. priešmokyklinės grupės vaikai kartu su auklėtoja Edita ir meninio ugdymo pedagoge Kristina apsilankė Panevėžio miesto muzikos mokykloje, kurioje vyko edukacinė – pažintinė programa „Piemenėlių žaidimai“. Su lietuvių liaudies instrumentais vaikus supažindino muzikos mokyklos mokytojai Jolanta ir Vidas Klišiai. Kartu su mokytojais keli muzikos mokyklos mokiniai pristatė lumzdelius, birbynes, ragus, molinukus, skrabalus, skudučius, kankles, įvairius mušamuosius instrumentus. Vaikai pasiklausė įvairių lietuviškų kūrinių. Smagiausia buvo patiems išmėginti instrumentus. Su mokytojo Vido pagalba pavyko suburti ir savo liaudies instrumentų orkestrą. Grįžę į darželį vaikai linksmai dalinosi įspūdžiais ir vis norėjo dar pūsti.