Išvyka į Energetikos ir technikos muziejų

Spalio 9 d. mūsų mokyklos 3–4 klasių mokiniai dalyvavo projekto „Neformaliojo vaikų švietimo paslaugų plėtra“ edukacinėje programoje „Optinės iliuzijos ir įdomieji reiškiniai“. Ji vyko Energetikos ir technikos muziejuje, Vilniuje.
Edukacinio užsiėmimo metu mokiniai sužinojo, kas yra iliuzijos, kaip jos susidaro, kas yra miražas ar pareidolija, turėjo progą pasijuokti iš dirbtinės perspektyvos, stebėtis judančiais paveikslėliais ir 3D anaglifais. Taip pat buvo demonstruojamos optinių reiškinių pritaikymo galimybės ir pavyzdžiai. Mokiniai eksperimentuodami atrado ir kitų stulbinančių optinių apgaulių. Manome, kad ši veikla paskatins vaikų savarankišką aplinkos ir reiškinių tyrinėjimą bei domėjimąsi pasauliu.