Kalėdiniai atvirukai

Kalėdos – tai šventė, kuri neabejotinai užburia kiekvieną savo kilmingumu ir šiltumu. Norisi plačiau šypsotis, tapti geresniais, dosnesniais, trumpam stabtelėti, prisiminti visus artimuosius, draugus, nudžiuginti juos dėmesiu. Ši  šventė prasideda kur kas anksčiau ir trunka nepalyginamai ilgiau, nei bet kuri iš kitų mums įprastų. Ir mes ne tik kantriai laukiame, bet ir jai ypatingai ruošiamės.
Mūsų mokyklos-darželio mokiniai gamino kalėdinius atvirukus. 10 išsiųsta į respublikinį pradinių klasių mokinių kalėdinių atvirukų parodą-konkursą ,,Įžiebk švieselę širdyje“ Vilniaus r. Rūkainių gimnaziją. 12 atvirukų eksponuojama parodoje „Mano šeimos kalėdinis atvirukas“ Panevėžio rajono savivaldybėje.