Kuriu pasaką

Gruodžio 6  d. į Dembavos progimnaziją buvo pakviesti Panevėžio rajono jaunieji kūrėjai į baigiamąjį renginį. Susirinkusiems buvo padovanotas spektaklis ,,Nykštukas ir pūkas“ bei nuotaikingas susitikimas su vaikiškų knygelių autore Neringa Tik.

Smagu, kad Pažagienių mokyklos-darželio mokinių Emilijos Saulės Vilytės, Evelinos Miliškevičiūtės, Viliaus Miliškevičiaus ir Domo Vilimo sukurtos pasakos puikuojasi naujutėlėje, dar spaustuvės dažais kvepiančioje knygoje ,,Kuriu pasaką“.

Džiaugiasi širdis, jog Panevėžio rajone auga tiek daug talentingų rašytojų… Mažieji pasakų kūrėjai, jūs keičiate žmones ir puošiate jų pasaulį. Jūs darote mus geresnius ir laimingesnius. Nieko nėra nuostabiau ir gražiau už kūrybines jūsų svajas.

Nuoširdi padėka ne tik kūrusiems mokiniams, bet ir mokytojams, prisidėjusiems prie jaunųjų kūrėjų pasakų atsiradimo.