Konkursas – paroda „Aš myliu savo šeimą“

Lietuvos ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų kūrybinis konkursas-paroda  „AŠ MYLIU SAVO ŠEIMĄ“ jau eina į pabaigą.

Džiaugiamės, kad konkursu susidomėjo 85 Lietuvos švietimo įstaigos, 151 pedagogas ir 3 mamytės. Iš visos Lietuvos sulaukėme net 260 piešinių. Konkursas buvo skirtas tobulinti ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikų meninę raišką ir savivoką, ugdyti kūrybinius gebėjimus. Jo tikslas – puoselėti meilę artimui per kūrybinę raišką.

Dėkojame visiems vaikams, kurie piešėte, pedagogams, kurie siuntėte darbelius mums.

Gegužės 17 d. konkurso dalyvių piešinius vertino komisija  pagal ugdytinių amžiaus grupes: 1 grupė iki 3 metų; 2 grupė 4–5 metų; 3 grupė 6–7 metų. Iš 260 dalyvių vertinimo komisija išrinko 28 laureatus. Jiems išsiuntėme laureato diplomus, o juos paskatinusiems mokytojams – padėkas. Visiems kitiems dalyviams, mokytojams ir mamoms – išsiųsti padėkos raštai.