Mokslo metų pradžios šventė

Rugsėjis… Spalvotų kardelių bokštai siūbuoja mokinukų rankose – rugsėjis.
Pažagienių mokyklos-darželio kolektyvas pasitiko savo mokinius susikaupęs dar vienam svarbiam etapui – naujiems mokslo metams.
Vaiskų ir šiltą rytą mokiniai, mokytojai ir tėveliai rinkosi į  kiemą. Šiemet mokyklinis varpelis pirmą kartą nuskambėjo 11-ai šaunių  mūsų mokyklos pirmokų. Nedrąsiai spausdami tėvelių rankas, jie įžengė į Mokslo karalystę.
Sveikinimo žodžius mokiniams ir mokyklos bendruomenei dovanojo mokyklos direktorė, o viešnia iš įmonės „Saugus darbo garantas” visus pirmokus apdovanojo šviesą atspindinčiomis liemenėmis ir linkėjo būti saugiems pakeliui į mokyklą. Visiems linkėta sėkmės, kantrybės ir gražių akimirkų mokykloje.
Nuostabią šventinę programą visiems dovanojo trečios ir ketvirtos klasės mokiniai, paruošti muzikos mokytojos Enrikos ir trečios klasės mokytojos Skirmantės. Tad netrūko dainų, linkėjimų, giedros nuotaikos, kiekvienas apgalvojome savo norus ir siekius, sudėliojome žingsnelius ir pradėjome kelionę. Tegul ji būna sėkminga, lai rugsėjis pažadina mumyse atradimo ir tobulėjimo džiaugsmą!