Auk sveikas ir laimingas

Vykdant vietos projektą „Auk sveikas ir laimingas“ dėmesys yra skiriamas vaikų sveikatai, t.y. fiziniam aktyvumui ir tinkamai mitybai.  Jau turėjome „Šaukšto šmaukšto akademijos“ atstovus, kurie  mokino vaikus kaip tinkamai naudotis įrankiais ir elgtis prie stalo. Trenerė Audra pakvietė tėvelius ir vaikus į išradingas vakarines sporto trenruotes. O rugsėjo 25 d.  18 val. kviečiame į gydytojos dietologės Virginijos G. Vilemienės paskaitą apie šeimos ir mokyklos svarbą, formuojant vaikų mitybos įpročius. Po kurios tėveliai galės degustuoti mokyklinį maistą, kurio receptūros ir valgiaraščiai yra parengti pagal Sveikatos ministerijos rekomendacijas ir suderinti  su Valstybine maisto ir veterinarijos tarnyba.