Antrasis gyvenimas

Mūsų mokyklos antrokai dalyvauja atliekų antrinio panaudojimo konkurse ,,Antrasis gyvenimas“. Konkurso tikslas – ugdyti pradinukų supratimą apie artimiausią gamtinę aplinką ir skatinti palankų aplinkai elgesį bei kasdienius įpročius, naudojant mokiniui patrauklias veiklos formas. Kurkime tvaresnę aplinką kartu!

Konkurso objektas – augalų vazonėliai iš atliekų (antrinis panaudojimas). Mokiniai kviečiami pažvelgti į atliekas ir daiktus dar kartą ir suteikti jiems naują gyvenimą iš jų sukuriant vazonėlius augalams.

Konstruojant galima naudoti įvairią techniką ir medžiagas. Mūsų jaunieji kūrėjai atsinešė skardines nuo konservų. Jas apvyniojo spalvotais vilnoniais siūlais. Tuomet papuošė džiovintomis apelsinų žievelių rožytėmis, žvaigždutėmis ar gėlytėmis, kiti priklijavo citrinų griežinėlius, makaronų vabalėlius, kriauklytes ar plunksneles. Puiki vazonėlių ekspozicija!