Kalėdų dovana – 2020

Pažagienių pradinukai dalyvauja šalies 1– 4 klasių mokinių piešinių konkurse ,,KALĖDŲ DOVANA – 2020“. Piešiniai išsiųsti organizatoriams. Gruodžio 23 d. Panevėžio r. Velžio gimnazijos svetainėje bus paskelbti laureatai ir pateikta atrinktų darbų elektroninė versija. Nugalėtojams – diplomai ir specialieji prizai. Šio konkurso tikslas – sudaryti sąlygas vaikų saviraiškai bei ugdyti jų kūrybiškumą dailės raiškos priemonėmis, įprasminti šv. Kalėdų džiaugsmą, gilinti vertybines nuostatas. Mūsų mokyklos jauniesiems kūrėjams KALĖDŲ DOVANA – tai: sniego senio istorija, burbulai eglutei ant elnio ragų, nykštuko stebuklingas raktelis, žiemos žaidimai,  smagus nusileidimas rogutėmis nuo kalno, kelionė dviese, svajinga vėžliuko naktis, rudnosiuko nuotykis po egle, katinėlis sniege. Štai, jums atsakymas į klausimą – kodėl dovanojamos dovanos? Nes tie, kam jas įteikiame, mums rūpi ir jaučiame pareigą juos nudžiuginti.