Konkursai ,,KALĖDINIS ATVIRUKAS“ ir ,,KALĖDŲ DOVANA“

Ne tik Kalėdos dovanų metas… Kūrybingi Pažagienių pradinukai dovanų gavo ir sausio mėnesį.

Savaitraščio ,,Tėvynė“ redakcija organizavo vaikų meninės kūrybos konkursą ,,KALĖDINIS ATVIRUKAS“. Čia galėjo dalyvauti Panevėžio rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokiniai. Sulaukta 148 darbelių, kuriuose vyravo kalėdinė dvasia: eglutės, dovanos, Kalėdų seneliai, nykštukai, elniai ir kiti žiemos bei švenčių motyvai. Dalyviai nestokojo kūrybiškumo, o komisija, rinkdama nugalėtojus, atsižvelgė į idėjos originalumą ir į tai, kiek buvo įdėta darbo. Džiugu, kad šiame konkurse sėkmingai sudalyvavo Pažagienių pradinukai. Pirmos vietos nugalėtoja tapo antrokė Greta Mykolaitytė, laimėjusi visai klasei kino teatro ,,Apollo“ bilietus į pasirinktą filmą. Trečioji vieta – trečiokui Emilijui Obeliūnui, laimėjusiam visai klasei dvi šeimynines picas.

Velžio gimnazija organizavo šalies 1–4 klasių mokinių piešinių konkursą ,,KALĖDŲ DOVANA – 2021“. Buvo atsiųsti patys gražiausi 648 piešiniai iš 71 įstaigos. Juk taip norėjosi įprasminti šv. Kalėdų džiaugsmą, sudaryti sąlygas vaikų saviraiškai. Padėkas už kūrybines idėjas gavo mūsų mokyklos trečiokės Akvilina, Austėja ir Vakarė, o Dainora Viksvaitė laimėjo II vietos diplomą ir vertingą prizą – SVEIKINAME!