Priešmokyklinukų viktorina „Mano Lietuvėlė“, skirta vasario 16-ajai paminėti.

Lietuvos gimtadienio proga, smagu žinias apie Lietuvą pasitikrinti ir naujo sužinoti dalyvaujant virtualioje viktorinoje „Mano Lietuvėlė“. Renginio tikslas – ugdyti pilietiškumą, plėsti vaikų žinias apie Lietuvą, sudaryti sąlygas vaikų kūrybiškumui ir saviraiškai, suburti dviejų darželių bendruomenę kūrybiniam bendradarbiavimui.

Viktorinoje dalyvavo Pažagienių mokyklos-darželio ir Dembavos lopšelio-darželio „Smalsutis“ priešmokyklinukų komandos.

Renginys prasidėjo bendra mankšta, vėliau vaikai susipažino su viktorinos taisyklėmis ir turėjo sugalvoti savo komandos pavadinimą. Komandos atsakinėjo į viktorinos klausimus, atliko kūrybines komandines užduotis apie Lietuvą. Paskutinė užduotis – iš lego detalių sukurti lietuvišką simbolį.

Viktorina – geras ugdymo metodas, kuris skatina vaikus mokytis kūrybiškai ir žaismingai, o kūrybiškas išmaniųjų technologijų panaudojimas paskatino vaikų smalsumą ir žinių troškimą. Šios veiklos metu buvo lavinamos svarbiausios šiuolaikinio besikeičiančio pasaulio ir vertingiausios ateities kompetencijos: kūrybiškumas, kritinis mąstymas, lyderystė, komandinio darbo įgūdžiai.

Renginio organizatoriai Ingrida Šarachovienė ir Ramutė Adomavičė

Renginio organizatoriai Ingrida Šarachovienė ir Ramutė Adomavičė.