Beždžioniukų diskoteka

tinkl_20150210_123533tinkl_DSCN1157 tinkl_DSCN1161Kai lauki ko nors įdomaus, tai laikas lėkte lekia. Taigi netruko pamokos prabėgti ir antradienį Pažagienių pradinukai rinkosi į salę, kur buvo paruošta scena dainų atlikėjams. Šokių būrelio vadovė Rasutė pakvietė visus į Beždžioniukų diskoteką, skirtą šv. Valentino dienai.
Mokiniai, paklausę muzikos mokytojos Ramutės Č. ir pirmokų mokytojos Silvos R. patarimų, pavirto lietuvių estrados daininikais. Įvairiaspalvėmis lemputėmis mirgsinčioje scenoje pirmokai dainavo Raudonkepuraitės dainą apie džiungles, antrokai – ,,Du gaideliai“ ir ,,Septyni ožiukai“, trečiokai – ,,Širdis ant balto sniego“, ketvirtokai – ,,Be stabdžių“ ir ,,Dviratukas“.
Ne tik dainos skambėjo. Trankiai muzikai grojant, poros šoko ant laikraščių, pilvais suspaudę balionus. O ketvirtokai Viltė, Vakarė, Arminas ir Ignas V. sukūrė įdomiausią šokį.
Visiems atlikėjams įteikti padėkos raštai. Renginį vedė 4 kl. mokinė Vakarė Bieliūnaitė.
Visą savaitę mokykloje sklandė valentininė nuotaika. Mat, pas pirmokus ant medžio šakelės sutūpė iš širdelių pagaminti popieriniai paukšteliai. Ketvirtokai, išmokę simegrafijos technikos, išsiuvinėjo štai tokius paveikslėlius ir iš molio nulipdė širdeles savo namiškiams. Na, o paskutinę savaitės dieną, vieni kitiems negailėjo popierinių , medinių, šviečiančių ir net valgomų širdelių.
Norim pasidžiaugti, kad ne tik dovanas dovanojame, bet mokame pasakyti gerą žodį arba, kai jų pritrūksta, tiesiog – apsikabinti.
tinkl_20150210_125253 tinkl_20150213_123748 tinkl_20150213_123726