Vasario 16-osios minėjimas

tinkl_20150212_092902 tinkl_20150213_123657Lietuvos valstybės atkūrimo dieną Pažagienių mokykloje-darželyje minėjome vasario 15 d.  Mokyklos langus papuošėme trispalvių tulpių puokščių karpiniais.
Mažiausieji, susirinkę į salę, pagarbiai klausėsi Lietuvos himno, prie širdelės pridėję ranką, reiškė meilę savo šaliai, o auklėtojos Vidos pasakojimas apie Lietuvą ir filmo ištraukos „Neregėta Lietuva" padėjo vaikams pažinti savo gimtinę iš paukščio skrydžio. Vėliau jie širdelėmis padabino Lietuvos žemėlapio kontūrą, kartu su meninio ugdymo vadove Kristina mokėsi liaudiškų dainų ir žaidimų.
Antrokai pakabino dailius varpelius ant žaliuojančios slyvos šakelės. Ketvirtokai sugiedojo tautišką giesmę ir paruošė stendą pagal Justino Marcinkevičiaus žodžius. Berniukai „Ant kiekvieno kalnelio padėjo po saulę“, mergaitės „Ant berželio patupdė po gegutę“. Pasitelkę į pagalbą tėvelius, rinko eilėraščius apie Lietuvą, juos užrašė trispalvėje vėliavėlėje ir „Į kiekvieną krūtinę po žodį įdėjo“.