English for Fun

Šiais metais balandžio mėnesį Juozo Zikaro gimnazijoje Paįstryje aktų salėje vyko jau gražia tradicija tapęs ir kelintus metus skaičiuojantis renginys „English for fun“.
Jis skirtas pažymėti sėkmingą startą draugaujant su anglų kalba. Antrokai jos mokosi pirmus metus, taigi jie ir buvo šventės kaltininkai, sukvietę gausų būrį mokytojų ir draugų kartu pasidžiaugti sėkminga pradžia. Kupini energijos vaikai degė nekantrumu norėdami susipažinti, prisistatyti naujiems draugams ir pademonstruoti, ko juos išmokė anglų kalbos mokytojos.
Visų klasių komandos puikiai sudainavo, padeklamavo ir suvaidino savo prisistatymus. Mokiniai nustebino ne tik artistiškumu, bet ir drąsa scenoje ir geromis anglų kalbos žiniomis. Šventėje dalyvavo mokinių komandos iš 7–ių Panevėžio r. ir kitų miesto mokyklų. Mokiniai parodė viską, ko išmoko per mokslo metus, kartu su visais pasidžiaugė savo anglų kalbos pasiekimais, pasidalino gera nuotaika. Pabaigoje mokytojas Dainius perdavė estafetę būsimiems Menų Mikalausko gimnazijos antrokams. Mokyklos direktorė G. Kubilienė skyrė daug gražių žodžių ir pagyrimų mokiniams, padėkojo dalyviams už linksmą popietę.