„Šaunieji amatininkai“

Kaip ir kasmet, taip ir šiais metais kovo 1 d. mokykloje-darželyje šurmuliavo Kaziuko mugė. Tiek darželio priešmokyklinės grupės vaikai, tiek mokiniai su dideliu nekantrumu laukė šios dienos. Papuošę prekystalius savo rankomis paruoštais darbeliais jie akimirkai tapo tikrais prekybininkais.
Šventę organizavo muzikos mokytoja Enrika ir meninio ugdymo pedagogė Kristina. Joms puikiai talkino Kaziukas (Nojus L. 2 kl.) ir Kazytė (Medeina 2 kl.). Vaikai ir buvo šios šventės pagrindiniai vedantieji.
Kaziukas su Kazyte papasakojo vaikams apie Kaziuko mugės tradicijas, tuo tarpu 1–4 kl. mokiniai puikiai pristatė atstovaujamus Lietuvos regionus tarmiška kalba, buvo pasigaminę netgi tradicinių patiekalų. Visi smagiai pabendravę bei sušokę linksmą polką mokinukai suskubo prekiauti.