Pirmokų krikštynos

Pirmo pusmečio pabaigoje pirmokų klasėje sumaištis ir didžiulė nuostaba – palubėje oro balionas, kuriame į ritinėlį susuktas Mokslo šalies princesės kvietimas į pirmokų krikštynas. Numatomas skrydis po žinių ir išminties padangę!
Štai ir labai laukta diena!
Filmukas apie oro balioną, kuriuo kylant aukščiau, vis daugiau pamatai. Taip pat ir su žinių bagažu – keliaujant iš klasės į klasę, jis didėja. Tai ketvirtokų mokytojos Dianos linkėjimas jauniausiems mokiniams. Direktorės Vilmos dovana – žaidimas ,,Alias“, kuris simbolizuoja, kad klasė – jėga, klasė – šeima, klasė – kumštis.
Teisingi atsakymai į viktorinos klausimus, komandinis darbas, dėliojant žodžius iš pabirusių skiemenų, ,,Abėcėlės“ daina, tikslus šokio judesių atkartojimas, pasaulio pažinimo dėlionė, eksperimento stebėjimas, molinių paukštelių lipdymas, oro baliono marginimas, piršto antspaudas, aukso, sidabro ir bronzos medaliai už perskaitytas knygas – visa tai padėjo pirmokams atrakinti ne vienerias Mokslo šalies menių duris.
Pirmokai dėkoja ketvirtokams ir jų mokytojai. Adriana, Emilijus grožėjosi princese ir Raganiukų vaidinimu, Akvilina – ekskursija po mokyklą, Austėja, Dainora, Vakaris, Aidenas ir Joris linksminosi, žaisdami žaidimą ,,Delnas-pėda“, Pijui buvo smagu šokti, Toniui patiko direktorės kabinete.
Projektinės dienos organizatoriai ir dalyviai realizavo savo sugebėjimus, stiprino bendruomeniškumo ir atsakomybės jausmus, puoselėjo savo mokyklos tradicijas – įprasminti pirmos klasės mokinių I pusmečio pasiekimus, formavo teigiamas bendravimo ir bendradarbiavimo kompetencijas.